ALTINCI KATTAN DÜŞEN ASKER HAYATINI KAYBETTİ

Rize Salarha Jandarma Karakolu’nda görev yapan Cafer Işık, çarşı iznindeyken misafirliğe gittiği evin balkonundan düşerek ağır yaralandı. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Jandarma Er Cafer Işık, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Salarha Jandarma Karakolu’nda görev yapan Jandarma Er Cafer Işık, çarşı iznine çıktığı cumartesi günü Yeniköy Mahallesi’nde bir yakınını ziyarete gitti. Ziyaret ettiği yakının oturduğu altıncı kattaki apartman dairesinden aşağıya düşen Işık, ağır yaralandı ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Jandarma Er Cafer Işık kurtarılamadı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma çerçevesinde yakınlarda bulunan işyeri güvenlik kamera kayıtları incelemeye alındı. Jandarma Er Cafer Işık’ın bir cinayete kurban olup olmadığı araştırılıyor. Kaza anında evde bulunan kimliği belirsiz bir kişinin de polis tarafından gözaltına alındığı bilgisine ulaşıldı.

Cafer Işık’ın cenazesi Antalya’nın Finike ilçesine gönderilerek, orada yapılacak tören sonrası defnedilecek.

Takip et ve Paylaş:
Follow by Email
Facebook
Google+
http://haberize.net/altinci-kattan-dusen-asker-hayatini-kaybetti/
Instagram

One comment

  • Damla ışık

    Ne istediniz benim garip kardeşimden.kimseye zarari olmazdi onun.allah belasını versin o evde bulunan recep berk denilen adamın.benim kardeşim nasıl düştü nasıl.onun çektiği acıdan beter acı çeksin.onu öldürdü eminiz.ama ondan beter olsun bi mezarı bile olmasın.bizim cigerimiz yaniyo onun daha beter yansın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir