Ardeşenlilere terörist benzetmesi yapan Avcı’ya Millet tepkisi

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala siyasetin dili sertleşmeye başlarken, kaybetme telaşına kapılan Ak Partili siyasetçiler son çare olarak terörden medet umar hale geldi. Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Ak Parti’ye oy vermeyecek olan Ardeşenlileri terörizme hizmet etmekle suçladı. Avcı, karşılarında olanları terör parantezine alarak bunun teşkilat mensuplarınca halka çok iyi anlatılması gerektiğini söyledi.

MİLLET İTTIFAKINDAN AVCI’YA TEPKİ: ÖZÜR DİLE

Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın Ardeşen’deki aday tanıtım toplantısında sarfettiği sözlere tepki gösteren Millet İttifakının temsilcileri, 31 Mart’ta bir yerel seçim yapılacağını hatırlatarak, Ardeşenlileri terörist ilan eden Avcı’nın Ardeşen halkından özür dilemesini istedi.

PKK ile FETÖ ile IŞİD ile kimlerin kol kola yürüdüğünü bütün Türkiye’nin, Rize ve Ardeşen halkının çok iyi bildiği belirtilirken, Ak Parti’nin kaybetme psikolojisine girdiği ve Muhammed Avcı’nın sözlerinin bunu yansıttığı ifade edildi.

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Ardeşen İlçe Başkanı Tahsin Ocaklı ve İYİ Parti Rize İl Başkanı Ayşegül Akyıldız Özyanık, yaptıkları açıklamalarla yerel seçimi savaş havasına sokarak halkı birbirine düşürmeye çalışan Avcı’nın Ardeşen halkından özür dilemesini istediler.

Takip et ve Paylaş:
Follow by Email
Facebook
Google+
http://haberize.net/ardesenlilere-terorist-benzetmesi-yapan-avciya-millet-tepkisi/
Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir